Rok se s rokem sešel a naše maminky opět oslavily svůj svátek. Paní učitelky společně s dětmi připravily krásné vystoupení nejen pro ně, ale také pro tatínky, prarodiče a přátele školy. Program byl plný radosti, úsměvů i dojemných okamžiků.
Děti recitovaly básničky, zpívaly, tančily, hrály na hudební nástroje a s nadšením předvedly pohádky. Celé odpoledne se neslo ve velmi milé a srdečné atmosféře, která potěšila všechny přítomné.
Nejednomu divákovi ale i vystupujícím se při vystoupení zaleskly oči dojetím a láskou.